Japonki i klapki dla dzieci hurtownia online

Japonki i klapki na lato dla dzieci, z postaciami z najpopularniejszych filmów i kreskówek Disney'a i na innych licencjach. W ofercie naszej hurtowni internetowej znajdziesz różne rodzaje japonek dziecięcych. Zaczynając od klapek - japonek dla najmłodszych dzieci, które posiadają pasek zakładany na piętę, aby maluszkom lepiej się chodziło a japonki nie spadały z nóżek. Oferujemy także japonki dla nieco starszych dzieci, które poza rozmiarem nie różnią się od japonek dla dorosłych.
Japonki klapki nadadzą się idealnie na letnie wycieczki, wczasy, na plażę czy na co dzień, kiedy panują wysokie temperatury. Stopy dzieci mogą swobodnie oddychać, gdyż przez cały czas są odsłonięte, zatem stópki nie będą się pociły tak jak w butach zamkniętych.

Licencyjne japonki i klapki dziecięce Disney, Nickelodeon, Marvel

Japonki jak i klapki dostępne w naszej hurtowni online zachęcają dzieci do ich noszenia, ze względu na postaci ukochanych bohaterów z bajek i filmów animowanych na licencjach takich jak Disney, Marvel czy Nickelodeon. Znajdziesz u nas japonki dziecięce z postaciami Myszki Miki i Minnie, z pieskami z bajki Psi Patrol z logiem Superman DC Universe, z ZygZakiem McQueen z filmu Auta czy z Minionkami, oraz z wieloma wieloma innymi postaciami z kreskówek i filmów dla dzieci. Wszystkie klapki są oryginalne i posiadają opłaconą licencję na dalszą odsprzedaż. Zamawiając produkty w hurtowni Textiel Trade masz gwarancję oryginalności wszystkich produktów.

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18