Pidżamersi - PJ Masks

Pidżamersi - PJ Masks odzież i akcesoria dla dzieci.

Hurtownia odzieży i akcesoriów dla dzieci z między innymi licencją Pidżamersi - PJ Masks. Kreskówka ta miała premierę w Polsce w 2016 roku i od tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wśród małych fanów.
Bajka opowiada o przygodach trójki dzieci, które w nocy aktywują swoje bansoletki które są częścią ich piżam i w ten sposób przemieniają się w Pidżamersów. Wtedy to przeżywają niesamowite przygody, walczą ze złoczyńcami i rozwiązują zagadki.
W naszej hurtowni internetowej znajdziesz nie tylko odzież, ale także akcesoria takie jak zestawy plastyczne, parasolki, plecaki, zestawy pościeli, lampki, koce dla dzieci i wiele więcej, a wszystkie te produkty oczywiście z postaciami Pidżamersów.

Licencyjne akcesoria dla dzieci i odzież Pidżamersi PJ Masks

Oryginalne i licencyjne produkty dla dzieci na licencji Pidżamersi PJ Masks. Odzież i akcesoria dla dzieci z motywami z bajki w trójce dzieci które w nocy aktywują bransoletki i stają się Pidżamersami. Produkty na tej popularnej licencji cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i to zarówno chłopców jak i dziewczynek. Wszystkie produty z Pidżamersami dostępne w naszej hurtowni są oczywiście oryginalne i posiadają licencję na dalszą ich odsprzedaż.

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 39

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 39