Elena z Avaloru

Elena z Avaloru odzież i akcesoria dla dzieci hurtownia.

Elena z Avaloru to serial animowany Disneya w którym głównym bohaterem jest latynoska księżniczka Elena wraz z jej rodziną. Taka ciekawostka, że akcja rozgrywa się w tym samym świecie co bajka Jej Wysokość Zosia.
Serial Elena z Avaloru opowiada o szesnastoletniej księżniczce której pełne imię i nazwisko to Eleny Castillo Flores. Ratuje ono całe którlestwo Avalor przed panowaniem złej czarownicy Shuriki. Księżniczka przyżywa przygody w magicznym królestwie Avalor, przy okazji ucząc się obowiązków i tradycji które tam panują, aby któregoś dnia to ona mogła zasiąść na tronie. W jej zmaganiach wspiera ją rodzina, dziadkowie, siostra, kuzyn a także najlepsza przyjaciółka Naomi.

Licencyjne ubranka dla dzieci "Elena z Avaloru"

Odzież i akcesoria dla dzieci na licencji Elena z Avaloru Disney, dostępne w naszej hurtowni produktów dla dzieci, są oryginalne wraz z licencją na ich dalszą odsprzedaż. Mali fani tego serialu animowanego dla dzieci będą zachwyceni mogąc posiadać czy to jakąś część garderoby, czy jakieś akcesoria z postacią Eleny i motywami z bajki "Elena z Avaloru".

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 32

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 32