Budziki dla dzieci hurtownia

Budziki dla dzieci hurtowniainternetowa Textiel Trade. Budziki do pokoju dziecięcego, aby dzieci od najmłodszych lat mogły uczyć się jak działają zegarki, a także punktualności i wstawania o określonej godzinie czy to do przedszkola, czy do szkoły.
Kolorowe budziki dla dzieci będą z pewnością świetnym uzupełnieniem wyposażenie dziecięcego pokoju, czy to jest pokój dla dziewczynki czy pokój dla chłopca. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz zarówno klasyczne budziki dziecięce, jak i nowoczesne elektroniczne modele budzików.

Licencyjne budziki dla dzieci Disney, Marvel, Nickelodeon

Kolorowe, oryginalne i licencyjne budziki dla dzieci, z postaciami z bajek na licencjach takich jak Disney, Nickelodeon, DC Universe, Marvel i wielu innych. Wszystkie budziki są w 100% oryginalne i posiadają opłaconą licencję na ich dalsze odsprzedawanie, bez konieczności wykupowania czy załatwiania żadnych dodatkowych licencji.
Na budzikach znajdziesz bohaterów z popularnych filmów animowanych dla dzieci, bajek i kreskówek. Budziki Disney będą stanowiły świetne wizualne uzupełnienie pokoiku dziecięcego.

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 17

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 17