Strona

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 51

Strona

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 51

Parasolki dla dzieci

Parasolki dla dzieci hurtownia

Parasolki dziecięce hurtownia internetowa Textiel Trade. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli parasolek dla dzieci. Znajdziesz parasolki materiałowe jak i transparentne parasolki dziecięce, parasole automatyczne i rozkładane ręcznie.
Parasolki dla dzieci które będą idealne na wiosenne i jesienne deszczowe dni, ale także kiedy zbierze się na deszczyk latem lub w co cieplejsze zimy. Parasolki są rozmiarowo dostosowane do dzieci, dzięki czemu jest im o wiele łatwiej ich używać niż dużych parasoli dla dorosłych.

Licencyjne parasole dziecięce Disney, Marvel, DC Universe, Nickelodeon

Licencyjne oryginalne parasolki dla dzieci dostępne w naszej hurtowni posiadają opłaconą licencję na dalszą odsprzedaż. Nie ma potrzeby załatwiania lub opłacania żadnych dodatkowych licencji. Nasze towary mogą być sprzedawane na terenie całego świata.
W ofercie parasolki dla dzieci z postaciami z popularnych bajek Disney'a, Nickelodon, Marvel i innych. Znajdziesz u nas parasole z postaciami z filmów animowanych takich jak Kraina Lodu, Auta, Cars ZygZak McQueen, Star Wars Gwiezdne Wojny, Psi Patrol, Pidżamerski, Spiderman, Avengers i wielu innych. Dzieci będą chętniej korzystały z parasolki, jeśli znajdą na niej swojego ulubionego super bohatera czy postać z ulubionego filmu.