Nadmuchiwane akcesoria do pływania dla dzieci hurtownia

Akcesoria nadmuchiwane i produkty na basen dla dzieci takie jak nadmuchiwane rękawki, koła do pływania, maski i rurki do nurkowania, nadmuchiwane baseniki i piłki plażowe. Wszystkie te produkty dostępne w naszej hurtowni internetowej są bezpieczne dla dzieci, posiadają wszelkie wymagane do sprzedaży w Europie atesty.
W tej kategorii naszej hurtowni można znaleźć także buty do wody dla dzieci, które świetnie nadadzą się na wyjazdy nad morze wszędzie tam gdzie jest kamieniste lub skaliste dno. Buty takie będą ochraniały stopy dziecka przed twardymi i ostrymi kamieniami i skałami.

Licencyjne nadmuchiwane akcesoria do wody i do pływania Disney, Marvel, Nickelodeon

Oryginalne produkty do pływania, na basen, nad jezioro czy nad morze. Wszystkie produkty które posiadamy w sprzedaży w naszej hurtowni internetowej dla dzieci są licencyjne, a na nich można znaleźć motywy i bohaterów z popularnych bajek na takich licencjach jak Disney, Marvel, Nickelodeon, DC Universe i wielu innych. Można u nas znaleźć maskę do nurkowania dla dzieci z motywem z bajki Strażak Sam, piłkę plazową Disney Kraina Lodu, nadmuchiwany basen Psi Patrol i wiele innych.
Wszystkie produkty posiadają opłaconą licencję na dalszą odsprzedaż i są w 100% oryginalne.

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18