Lampki do pokoju dziecięcego.

Oświetlenie do pokoju dziecięcego dostępne w naszej hurtowni internetowej to lampki nocne, lampki na biurko, lampki do kontaktu czy małe lampki na baterie z cieczą i brokatem, które po wstrząśnięciu będą się mienić kolorami od światła i odbijającego go pływającego brokatu. W ofercie można też znaleźć lampy lava które po rozgrzaniu przyciągają wzrok unoszącą się w wodzie gęstą cieczą. Posiadamy także w sprzedaży latarki dla dzieci.

Lampki dla dzieci licencyjne i oryginalne Disney, Nickelodeon, Marvel

Wszystkie lampki do pokoju dziecięcego czy też latarki dla dzieci są oryginalne i posiadają opłaconą licencję na dalszą ich sprzedaż, zarówno w internecie jak i w sklepach tradycyjnych. Na lampkach można znaleźć bohaterów z najpopularniejszych bajek i filmów animowanych dla dzieci, na takich licencjach jak Disney, Nickelodeon, DC Universe czy Marvel. Na licencjach Disney można znaleźć postacie i motywy z takich produkcji jak Myszka Miki czy Myszka Minnie, Elsa, Anna i Olaf z Krainy Lodu czy Księżniczki Disnay'a i wiele wiele innych. Z licencji Nickelodeon znajdziesz takie licencje jak Psi Patrol, Dora czy Blaze i Mega Maszyny. Od Marvela znajdziemy Avengersów, Spidermana czy Thora. Od DC Universe najpopularniejsze to Superman i Batman, a z jeszcze innych licencji takie produkcje jak Super Wings, Pidżamersi czy Biedronka i Czarny Kot.
Wszystkie lampki do pokoju dziecięcego, latarki i inne akcesoria, jak i wszystkie pozostałe produkty widoczne na naszej stronie posiadamy dostępne od ręki w naszym magazynie.

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 25

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 25