Plecaki dla dzieci

Plecaki dziecięce Disney hurtownia

Plecaki dla dzieci w naszej hurtowni to zawsze wysoka jakość, bezpieczne materiały oraz oryginalność. Plecaki dziecięce w hurtowni Textiel Trade to zarówno plecaczki dla maluszków do przedszkola, jak i plecaki dla dzieci w wieku szkolnym, zarówno tych z pirwszych klas jak i plecaki szkolne i tornistry dla starszych dzieci. W naszej ofercie znajdziecie plecaki szkolne z wyposażeniem, tornistry szkolne, a także akcesoria przydatne do szkoły i do przedszkola.
Nasza hurtownia oferuje zarówno malutkie plecaczki które mogą być przydatne do transportowania drobiazgów, mogą byc przydatne na wycieczkach, aby schować do nich napój, czy jakieś przekąski. Dystrybuujemy także plecaki większe, które mogą być przydatne jako plecaki do szkoły lub na dłuższe wycieczki szkolne przykładowo. Oferujemy także typowe tornistry i plecaki szkolne, które idealnie nadadzą się do noszenia książek, zeszytów i przyborów szkolnych.

Licencyjne plecaki dla dzieci Disney, Marvel, Nickelodeon

Plecaki dziecięce dostępne w naszej hurtowni online są zawsze oryginalne i posiadają opłaconą licencję. Można je sprzedawać dalej bez wykupowania lub załatwiania żadnych dodatkowych licencji. Wszystkie tornistry, plecaki i plecaczki posiadają bohaterów lub logo z najpopularniejszych filmów i kreskówek dla dzieci takich jak Disney, Marvel, DC Universe czy Nickelodeon. Każde dziecko z pewnością polubie nowy plecak ze swoim ulubionym bohaterem lub motywem z bajki.