Plecaki na kółkach i walizeczki dla dzieci hurtownia

Plecaki na kółkach oraz małe walizeczki dla dzieci, z postaciami z bajek i filmów Disney. Marvel, Nickelodeon czy DC Universe, oraz wieloma innymi. Plecaki dla dzieci okażą się bardzo przydatne, zwłaszcza kiedy ich zawartość okaże się być ciężka. Wtedy można taki plecak postawić na ziemi i pociągnąć za sobą na kółkach, zamiast nosić duży ciężar na plecach. Małe walizeczki dziecięce na kółkach przydadzą się także na wszelkiego rodzaju wycieczki czy podróże. Nie posiadają one pasków do założenia ich na plecy, ale nadadzą się idealnie na podróż pociągiem czy samolotem. Dziecko będzie mogło zabrać swoje rzeczy jako bagaż podręczny.

Licencyjne walizeczki i plecaki na kółkach dla dzieci hurt

Wszystkie plecaki na kółkach jak i walizeczki dziecięce są oryginalne i posiadają wykupioną licencję na dalszą odsprzedaż na terenie nie tylko Europy ale i całego świata. Plecaki są z postaciami z najpopularniejszych filmów i bajek dla dzieci na licencjach takich jak Disney, Nickelodeon, DC Universe czy Marvel.
Oryginalne plecaki z ulubionymi bohaterami naszych pociech to dodatkowa zachęta dla najmłodszych, aby chętniej zabierały ze sobą plecaki i walizeczki.

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 56

Strona
Zobacz jako Grid Lista

Produkty 1-30 z 56