3D plecaki dla dzieci

Plecaki 3D dla dzieci. Plecaki i plecaczki z postaciami z bajek Disney hurtownia

Trójwymiarowe plecaki dziecięce na licencjach Disney i innych. Plecaki z których postacie jakby wystawały na zewnątrz, co właśnie stanowi ich trójwymiarowość - gdy patrzymy na taki plecak z boku, to wygląda jakby bohaterowie częściowo wystawali na zewnątrz.
Plecaki 3D są wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi europejskiego rynku. Plecaczki nadadzą się idealnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, do żlobka, ale także dla nieco starszych maluszków.

3D plecaki licencyjne Disney, Marvel, Nickelodeon, DC Universe

Wszystkie plecaki 3D jak i pozostałe modele plecaków dostępne w naszej hurtowni są oryginalne i posiadają opłaconą licencję na dalszą odsprzedaż na terenie całego świata. Kupując produkty w naszej hurtowni plecaków i innych akcesoriów dziecięcych, nie musisz załatwiać lub opłacać żadnych dodatkowych licencji. Bez względu na to czy sprzedajesz w sklepie stacjonarnym czy przez internet, po prosty wystawiasz produkty i sprzedajesz bez żadnych dodatkowych czynności.
Na plecakach 3D u nas dystrybuowanych znajdziesz najpopularniejszych bohaterów kreskówek, filmów animowanych czy bajek dla dzieci.Poprzez jlasyczne i znane wszystkim postacie takie jak Myszka Miki czy Myszka Minnie i Księżniczki - Princess, po superbohaterów Avengers.